Mijn winkelwagen
Er zitten geen items in uw wagentje.

Betaalwijze

Bij Foto Hans Keuzekamp kunt u op verschillende manieren betalen.

In de winkel betaalt u met uw pinpas of met contant geld. Uiteraard worden biljetten gecontroleerd op hun echtheid. Tevens kunt u met MasterCard of Visa betalen. Hiervoor vragen wij wel om een identificatie, helaas is dit noodzakelijk om misbruik tegen te gaan.

Via de website kunt u betalen met Ideal. Dit is een betaalsysteem wat gebruik maakt van internetbankieren via uw eigen bank. Ideal wordt ondersteund door:

- ING Bank
- Rabobank
- ABN-AMRO
- SNS Bank
- Fortis
- ASN
- RBS (Royal Bank of Scotland)

Uiteraard kunt op de website ook betalen met uw Visa of MasterCard. Let op! Bij bestellingen via de webshop wordt er een toeslag van 2% over het te betalen bedrag verrekend bij betaling met Visa of Mastercard.

Tevens kunt u betalen via Mr. Cash/Bancontact. Dit is de Belgische variant van Ideal. Mr. Cash/Bancontact wordt ondersteund door de volgende banken:

- Dexia
- Fortis
- ING
- FINTRO
- KBC
- CBC
- AXA bank
- VDK Spaarbank

Voor uw afdrukken, lijsten en albums; Print Inn.Lees meer »

Headlines

Cursusaanbod 1e h...27-01-12
Graag presenteren wij het cursusaanbod voor de eerste h...
Lees meer »
Nieuw in ons asso...18-01-12
Foto Hans Keuzekamp specialiseert zich steeds meer in h...
Lees meer »
Het is officieel:...06-01-12
Nikon introduceert de D4, het nieuwe D-SLR topmodel voo...
Lees meer »
Bekijk alle headlines »

Aanmelden nieuwsbrief